ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ОБРОБКУ, ВИКОРИСТАННЯ
І ЗБЕРІГАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

1. Для цілей обробки використання і зберігання персональних даних учасників Конкурсу наступні поняття вживаються у таких значеннях:

1.1. Конкурс (назва конкурсу – IT_EUREKA) – конкурс інноваційних стартап-проектів у сучасних сферах бізнесу: фінанси, обробка трафіку, реклама, інформаційна безпека, AR/VR, та інші.

1.2. Організатор Конкурсу – Товариство з обмеженою відповідальністю «Сігма Софтвеа» та БО “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “СІГМА СОФТВЕА. СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ”.

1.3. Учасник – фізична особа, яка бере участь у Конкурсі одноосібно або у складі команди.

2. Учасник Конкурсу дає свою згоду Організатору на обробку, використання і зберігання своїх
персональних даних, таких як: ім’я, прізвище, по батькові, адреса електронної пошти (e-mail), контактний номер телефону, місце роботи, місце навчання та інші відомості або сукупності відомостей про Учасника, які ідентифікують або можуть конкретно ідентифікувати Учасника. Учасник зобов’язаний надавати Організатору правдиві персональні дані.

3. Метою використання вищевказаних персональних даних є реалізація взаємин між Організатором і Учасником, зокрема організація, проведення Конкурсу, інформування Учасника про всі необхідні деталі Конкурсу, а також для цілей зв’язку з Учасником для інформування про подальші заходи Організатора та
третіх осіб. Для цілей зв’язку з Учасником для інформування про подальші заходи третіх осіб, персональні дані Учасника можуть бути передані третім особам з метою, що необхідна для проведення Конкурсу.

4. Обробка персональних даних Учасника здійснюється уповноваженими особами Організатора, будь-яким законним способом.

5. Організатор зобов’язується обробляти, використовувати і зберігати зазначені персональні дані
відповідно до положень чинного законодавства про захист персональних даних.

6. Учасник не має ніяких заперечень проти того, що його персональні дані можуть бути передані третім особам, якщо це буде необхідно для досягнення поставлених цілей збору і використання вищевказаних персональних даних або в інших випадках, передбачених або тих, що не порушують чинне законодавство.

7. Учасник має право відкликати згоду на обробку, використання і зберігання персональних даних шляхом направлення Учасником відповідного розпорядження в простій письмовій формі Організатору на електронну скриньку: info@iteureka.com. При цьому Учасник згоден з тим, що таке відкликання може спричинити за собою відмову з боку Організатора в подальшій участі у Конкурсі, якщо участь не може бути продовжена без необхідності в обробці персональних даних Учасника.

8. Заповненням форми, Учасник дає свою згоду на обробку, використання і зберігання персональних даних за вищевказаними умовами і засвідчує той факт, що він/вона поінформований/поінформована про всі аспекти обробки, використання і зберігання своїх персональних даних, згідно з нормами чинного законодавства про захист персональних даних.