Про конкурс

IT_EUREKA!

IT_EUREKA! — всеукраїнський конкурс студентських стартапів, заснований освітньою програмою Tempus у 2014 році. Вони звернулися до вузів України із ініціативою розвитку та підтримки інноваційної та підприємницької діяльності у студентів. Протягом 2014 та 2015 років проект підтримували група компаній Sigma та Міністерство освіти і науки України. Після закінчення програми Tempus, головним організатором конкурсу стала компанія Sigma Software.

 

Продовж 2014-2017 років захід проходив у різних університетах та містах України: у Одеському національному політехнічному університеті, Національному університеті «Львівська політехніка» та Харківському національному університеті радіоелектроніки. За цей час в ньому взяли участь понад 1500 учасників та було презентовано понад 600 проектів.

 

У 2017 році всеукраїнський конкурс IT_EUREKA стартував не лише із оновленою командою організаторів, але й у новому форматі хакатону. У змаганні взяли участь команди зі всієї України. Вони мали лише 24 години, щоб розробити інноваційне рішення для розв’язання актуальних питань у системі освіти та презентувати його англійською мовою інтернаціональній команді журі.

 

У 2019 році конкурс IT_EUREKA відбувся у рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій, організатором якого є Міністерство освіти і науки України. Для участі у конкурсі було отримано понад 50 заявок від стартаперів з усієї України. Команди у запеклій боротьбі змагались за головний приз конкурсу від компанії Sigma Software – 55 000 грн.

 

2020 — рік переходу конкурсу в онлайн формат. З-поміж 100 заявок було відібрано 17 найкрутіших стартапів, які продовжили боротьбу за головний приз у фіналі. До Final Pitch day команди готувалися майже півроку.  Було проведено близько 100 годин індивідуальних та групових менторських сесій з технічними спеціалістами, бізнес-експертами, провідними фахівцями з фінансових, інвестиційних та бізнес-питань. Фінал конкурсу пройшов онлайн та тривав 2 дні.

Дев’ять членів журі – представників вітчизняних та міжнародних компаній, інвестиційних фондів, стартап ком’юніті та освітніх організацій обирали найкращих. Головний приз від компанії Sigma Software становив 100 000 грн. Дивитися фінал: Pitch day 1 та Pitch day 2. Докладніше про фіналістів та переможця IT_EUREKA 2020.

 

У 2021 році на стартаперів-учасників конкурсу чекає чимало цікавого, неймовірні можливості з розвитку свого проекту та запекла боротьба за головний приз. Драйвером змагання цього року став бізнес акселератор Sigma Software Labs. Прийом заявок починається 1 липня 2021 року та триватиме до 20 вересня 2021(включно). Команди, чиї проекти оберуть експерти конкурсу, будуть запрошені до півфіналу змагання. 2,5 місяці вони готуватимуться за ключовими напрямками IT_EUREKA 2021 за підтримки наставників змагання. Фінал конкурсу пройде в онлайн форматі у грудні 2021 року.

 

НАДСИЛАЙТЕ ВАШІ ЗАЯВКИ
ТА СТАВАЙТЕ ЧАСТИНОЮ ІТ-СТАРТАП КОМ’ЮНІТІ УКРАЇНИ!

 

 

Конкурс проводиться «Благодійним Фондом Сігма Софтвеа. Соціальні Ініціативи».