Про конкурс

IT_EUREKA!

IT_EUREKA! — всеукраїнський конкурс студентських стартапів, заснований освітньою програмою Tempus у 2014 році. Тоді вони звернулися до вузів України із ініціативою розвитку та підтримки інноваційної та підприємницької діяльності у студентів. Протягом 2014 та 2015 років проект підтримували група компаній Sigma та Міністерство освіти і науки України. Після закінчення програми Tempus, головним організатором конкурсу стала компанія Sigma Software.

У 2017 році всеукраїнський конкурс IT_EUREKA стартував не лише із оновленою командою організаторів, але й у новому форматі хакатону. Протягом 24 годин команди-учасниці з усієї країни мали розробити інноваційне рішення для розв’язання актуальних питань у системі освіти та презентувати його англійською мовою інтернаціональній команді журі.

Протягом 2014-2017 років захід проходив у різних університетах та містах України: у Одеському національному політехнічному університеті, Національному університеті «Львівська політехніка» та Харківському національному університеті радіоелектроніки. За цей час в ньому взяли участь понад 1500 учасників та було презентовано понад 600 проектів.

У 2019 році конкурс IT_EUREKA відбувся у рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій, організатором якого є Міністерство освіти і науки України. Для участі у конкурсі було отримано понад 50 заявок від стартаперів з усієї України. Команди у запеклій боротьбі змагались за головний приз конкурсу від компанії Sigma Software – 55 000 грн.

У 2020 році на молодих стартаперів-учасників конкурсу чекає чимало цікавого, неймовірні можливості з розвитку свого проекту та запекла боротьба за головний приз. Прийом заявок починається у лютому 2020 року та триватиме до 18 години 23 березня 2020. Команди, чиї проекти обере експертне журі, будуть запрошені до фіналу, де зможуть презентувати свої ідеї під час пітчів. 7 жовтня у Києві під час Всеукраїнського форуму «Innovation Fest», який організує Міністерство освіти і науки України, пройде фінал конкурсу IT_EUREKA.

 

НАДСИЛАЙТЕ ВАШІ ЗАЯВКИ
ТА СТАВАЙТЕ ЧАСТИНОЮ ІТ-СТАРТАП КОМ’ЮНІТІ УКРАЇНИ!