МЕНТОРИ

administrative stuff
Артем Костенко
Art Director у Sigma Software. Дизайнер з 15-річним досвідом в ІТ індустрії. Протягом багатьох років консультує стартапи, знає як за допомогою дизайн-рішення допомогти бізнесу завоювати ринок та досягти успіху. Автор і тренер курсів для підприємців.
administrative stuff
Олексій Труш
Project Manager у Sigma Software. Досвід в ІТ понад 15 років. Працював на позиції розробника та керував командами. Сьогодні очолює команду для Toyota. Має великий досвід як тренер та ментор.
administrative stuff
Ліза Бондаренко
Project Manager та ментор у компанії Sigma Software. У проектному менеджменті понад 10 років, працює з проектами в enterprise і стартап сегментах.
administrative stuff
Микола Мозговий
Senior .NET Developer у Sigma Software, ментор і тренер, лідер технічних ком'юніті, учасник міжнародних хакатонів, організатор Global Game Jam у Харкові.
administrative stuff
Олександр Саєнко
Senior iOS Developer і ментор у компанії Sigma Software. Понад 7 років досвіду у мобайл, справжній фанат iOS платформи. Організатор Kharkiv iOS User Group та спікер у профільних ком’юніті.
administrative stuff
Олександр Єфимов
Full-stack Developer у Sigma Software. Спеціалізація - Java Back-end. Розробляє системи з нуля та знає як розширювати ті, що вже працюють. Має широкий досвід з мікросервісними проектами та клаудами.
administrative stuff
Іван Петренко
Виконавчий директор Центру підприємництва УКУ. Магістр із міжнародних економічних відносин ЛНУ ім. І.Франка. Випускник магістерської програми Key Executive MBA LvBS.
administrative stuff
Олександр Старов
Senior JavaScript Developer, Team Lead та ментор у компанії Sigma Software. Понад 7 років у ІТ галузі. Має широку експертизу з Flash, Java та JavaScript. Цікавиться Front-End розробкою.
administrative stuff
Віталій Кравченко
Senior Software Developer у Sigma Software. Головний фокус на JavaScript стек. Понад 6 років у розробці. Має чималий менторський досвід в інтернатурах компанії та в хакатонах.
administrative stuff
Юрій Залізняк
Журналіст та медіа-тренер. Доцент кафедри Нових медій ЛНУ ім. І. Франка. Засновник проекту Come It Up.
administrative stuff
Łukasz Kowalik, Ph. D.
Співзасновник Akademia Empirium, венчурний партнер Simpact VC. Досвідчений керівник з 30+ річним досвідом. Експерт у галузі PR і маркетингу. Викладає в університеті Козьмінського.
administrative stuff
Zoya Andreeva
Засновниця та CEO eContenta. Має 15-річний досвід у галузі маркетингу та медіа. ЇЇ компанія залучила понад $550 000 від акселераторів та інвесторів з Польщі, Росії та США.
administrative stuff
Tomasz Borg
Ментор-експерт в сферах продажів, управління, навчання та HR. Керував проектами у компаніях: Pepsi, Heinz, Phillips, тощо. Сертифікований тренер: Extended Disc, Insights Discovery™ та Eagle's Flight.
administrative stuff
Roman Bieda
Радник Maruta Wachta, директор юридично-технічної післядипломної програми в університеті Козьмінського. Брав участь у законотворчих процесах з питань про персональні дані та GDPR.
administrative stuff
Piotr Pągowski
Віце-президент Solwit S.A., співзасновник BIOUP, член ради директорів CD Project Red. Майже 30 років у IT, має широкий досвід керування підприємствами у багатьох сферах бізнесу.
administrative stuff
Вероніка Корж
General Manager у Sigma Software Labs. Понад 10 років у IT сфері, має величезний досвід роботи із замовниками по всьому світу. Спеціалізується на побудові бізнес стратегій та комунікаціях.