ІСТОРІЇ

переможців

Ми пишаємося всіма учасниками IT_EUREKA, бо участь у конкурсі – це вже перемога, це рух вперед, це бажання випробувати свої сили та кроки до змін. Але ж цікаво дізнатися, хто ставав переможцями минулих років 😉

 

MEVICS З ОДЕСИ

Команда-переможниця першого конкурсу студентських стартап проектів IT_EUREKA у 2014 році. Професійні та інноваційні учасники з Одеси розробили пристрій для здорової спини та корекції осанки для ти, хто має сидячу роботу. Цей стартап зміг залучити 500 000$ інвестицій від британської компанії UBTower.

 

КОМАНДА ВІННИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Їх проект StarShift, розроблений на Java, вирішуватиме питання багатьох людей у взаємодії із електронікою, забезпечуватиме приватність та швидкість доступу до власних даних.

 

ARDEX З ХНУРЕ

2017 рік став переможним для команди ARDex з ХНУРЕ. Молоді інноватори запропонували рішення, покликане створювати інтерактивний освітній контент для сучасного й ефективного навчання. Їх наробка це – AR інструмент, який поєднує мобільну і веб-платформи з доданою реальністю.

 

LINGART ЗІ ЛЬВОВА

У 2019 команда Lingart зі Львова посіла перше місце. Вона розробила круте рішення для багатомовних аудіо-книг. Мобільна та веб-версії додатку дозволяють користувачу перемикатися між читанням та прослуховуванням і навпаки, робити нотатки, додавати відео, тощо. Професійна, художня та навіть дитяча література – все до снаги додатку Lingart.

 

ELOMIA – ПЕРЕМОЖЕЦЬ IT_EUREKA 2020

Команда створила віртуального психолога, який допомагає у боротьбі з депресією та тривожністю. Штучний інтелект, який замінює психолога: слухає, розуміє і надає психологічну підтримку 24/7. Учасники поєднали медичний дата-сет, систему ідентифікації емоційного стану користувача та нейронну мережу, яка генерує текст з нуля, та зробили можливим індивідуальну обробку запитів з урахуванням глибини симптомів депресії̈ або тривожності.